Ondra Halama

Kdo jsme?

Jsme přátelé, koučové, sportovci, týmoví lídři, sehraný tým, tanečníci, hudebníci, pozorovatelé, život milující bytosti.

Potkali jsme se jako kolegové a teamleadeři vlastních oddělení. A po zkušenostech s vedením týmů v různých společnostech jsme nezávisle na sobě velmi brzo zjistili, že se naše profesní záměry přesně prolínají a sdílíme stejnou vizi. Vizi, která nás dovedla k tomu opustit komfortní zónu a jít vstříc společnému snu. Snu předávat dál to, co nám oběma pomohlo, pomáhá žít vědoměji a spokojeněji. Věříme v tuto cestu a chceme ji sdílet s co největším množstvím lidí.

Z vlastní zkušenosti víme, že jsme všichni sami strůjci svého osudu. Bez ohledu na to jaké jsme měli dětství, rodiče, podmínky, okolnosti, zdraví a štěstí, záleží jen na nás, co se životem uděláme a jak jej využijeme. Vždy je to otázka volby mezi strachem z neúspěchu a prožíváním života naplno, rozhodnutím udělat něco jinak, nebát se obětovat, důvěřovat své intuici, sobě.

Dan Trpák

Než jsme založili centrum AUMAKUA, sbírali jsme zkušenosti.

Jako zaměstnanci, manažeři, podnikatelé v různých oborech.

Paralelně jsme hledali zklidnění a nořili se do sebe prostřednictvím vlastní duchovní praxe. Práci s myslí tedy propojujeme se cvičením těla a doplňujeme meditací, zklidněním a uvědoměním si síly své intuice. To nám pomáhá porozumět a být blízko každému člověku.

V našem týmu najdete kouče certifikované pod mezinárodní komisí ICF (international coaching federation), sportovce, jogíny a duchovní průvodce.

Co děláme

Pracujeme s jednotlivci, rodinami, sportovci, umělci, ve firmách s týmy a členy týmů individuálně.

Jsme otevřeni všem stylům, které vedou k pravdivému popisu současné situace, nalezení příčin a vytvoření pozitivních změn a transformací ve směru novém.

Člověk je trojjediná bytost, tedy lidská bytost tvořená třemi podstatami, základními stavebními kameny člověka. Myslíme si, že k dosažení harmonie je potřeba pracovat se všemi zároveň, proto jim přikládáme stejnou váhu.

MYSL – logika, analytika, změna návyku, schopnost úsudku, výsledek
TĚLO – zdraví, síla, energie, pružnost, houževnatost
DUŠE – pocit štěstí, intuice, harmonie, vnitřní uspokojení, vnímání sebe sama

Afirmací pro nás je naprostá spokojenost klienta. Našimi pomocníky jsou koučovací metody, pozitivní psychologie a velmi pečlivé naslouchání a naladění. Uspokojujícím výsledkem není pouze splnění správného a požadovaného cíle klienta, ale pomáháme navíc vytvořit návyk a zkušenost k řešení podobných situací v budoucnu vlastními silami.

Náš záměr

Představte si, že bychom žili život v souladu s našimi nejniternějšími představami. Pravděpodobně bychom se na sebe více usmívali, užívali si každý den, sdíleli bychom vzájemně zkušenosti a radovali se z nových zážitků.

Všichni takový pocit známe, je to ten báječný den, kdy se nám z nějakého důvodu vše daří a rozdáváme úsměvy na všechny strany. Takový den je velkým darem, který je dobré využít a zamyslet se nad tím, co vše se stalo, co jsme udělali jinak a jak to zařídit, abychom takový den zažívali častěji.

Našim záměrem je pomáhat každému, kdo se na takovou cestu za svým vysněným dnem, cílem, životem rozhodne jít a tím spoluvytvářet na Zemi lepší místo pro bytí. Jak kvalitní bude, závisí na nás samotných, na tom jak žijeme a jakou energii si navzájem předáváme.

Znáte ty momenty, kdy se tak trochu ztrácíte v hledání své vlastní cesty? Co je pro vás dobré a co špatné? Na planetě neexistují dva lidé se stejným vnímáním. Společně můžeme směřovat k jedinečnosti jednotlivce a naplnění osobního potenciálu.

Více o nás a naši práci stáhněte prosím zde: aumakua-centrum-4

Náš projekt

Oáza klidu v Praze Běchovicích

Ať už je ráno, odpoledne nebo večer, nacházíte zde klid od všedních dnů a motivaci k zítřkům. Místo, kde naleznete vždy to, co aktuálně potřebujete. Kvalitní výběrovou kávu nebo čaj, klidné posezení nebo poležení, sál pro sportovní kruhové tréninky, meditační a jogovou místnost nebo některého z členů týmu pro koučinkové sezení.

Prostor funguje zároveň jako centrum pro výcvik nových koučů akreditovaných pod naší značkou a našimi hodnotami a jako školící workshop místnost. Do prostor si lidé chodí pro inspiraci, klid, spojení, motivaci nebo všechno dohromady.

Pořádáme zde také veškeré naše akce, od řízených meditací, kruhových tréninků, jogových seminářů až po koncerty akustické hudby. Vše s respektem k prostoru samotnému a k nám – vám. Chceme, aby u nás každý člověk započal nebo prohloubil svou vlastní cestu poznání, štěstí, motivace, radosti a seberealizace.

Naše vize

Retreat v horách

Vždycky jsme toužili nalézt místo, kde bychom si uprostřed každodennosti odpočinuli. Místo, které bude hřát u srdce a snad i na duši. Místo, které bude v přírodě, ideálně v horách a bude ke každému jednotlivci přistupovat otevřeně a s láskou.

Hledali jsme autentické místo, které respektuje člověka a jeho potřeby – veškeré a žádné. Místo, které nám dovolí se plně zastavit a třeba se i inspirovat nebo se o sobě dozvědet něco nového. Místo, které bude obklopené panenskou přírodou, odkud si kromě všeprostupujícího klidu budeme moci odvézt ještě něco navíc, z čeho pro svůj další život čerpat.

To místo jsme nenašli, tak se jej chystáme vytvořit.

Kromě toho, co nabídne samotný prostor, dechberoucí přírodu a klid, tu posílíme – posílíte svaly těla, mysli a duše. A to jak jednotlivců, tak týmů, které se sem budou jezdit nabít a získat další motivaci.

K dispozici bude jógový a meditační sál, 4 dvoulůžkové pokoje a 15 hektarů půdy kolem, kterou přes jaro a léto užijeme pro retreaty větších skupin. Bude zde také potní chýše, stará indiánská sauna a dost vody na zchlazení.

Prostor bude otevřen všem dobrým lidem po celý rok.

Start typing and press Enter to search

Facebook
Facebook
LinkedIn
Instagram