Náš tým

Ondra Halama

Founder, Trainer & Coach

Vystudoval jsem SOŠ Elektrotechnickou v Jičíně, svou odolnost otestoval u vojenské brigády rychlého nasazení a dodnes poměřuji svou kondici při vytrvalostních sportech.

Mám zkušenosti z reklamy (obchod v Union Apex), dřevozpracujícího průmyslu (JILOS HORKA) jako účetní a dispečer, následně jsem vedl nákup, manipulační sklad, logistiku a obchod. V posledních 4 letech jsem vedl obchodní tým největšího online obchodu s módou v Čechách (ZOOT).

Koučinku jsem se rozhodl věnovat, protože v něj věřím. Věřím v to, že nejen napomáhá splnit si své životní cíle, měnit návyky, uzdravit se, zlepšit vztahy, ale zejména nám pomáhá naučit se řídit svůj život dle našich nejniternějších představ. Realizace našeho životního záměru, poslání je obvykle doprovázena pocitem obavy a nejistoty a pokud nemáme dostatek energie udělat první krok, obvykle pouze představami zůstane. Důležitá je první pozitivní zkušenost. Jakmile jednou zažijete na vlastní kůži ten pocit, že opravdu vše, co v životě chcete mít nebo zažít, je možné, tak postupně strach z nového, z neúspěchu, z nejistoty, který všichni máme, začne opadat. Nahradí jej důvěra v sebe sama, v život, ve vše, co vás na každém novém kroku obklopuje.

Mám rád život, rád jej tvořím a těší mě být průvodcem každému, kdo se rozhodl na dobrodružnou cestu vnitřního uspokojení vstoupit

ondra@aumakua.cz | 773 769 788

Daniel Trpák

Founder, Trainer & Coach

Vystudoval jsem Sportovní Gymnázium a Management Lidských Zdrojů, vyhrál Mistrovství ČR v atletice a vedl lidi z různých částí světa.

Mám zkušenosti z reklamy (Manažer Ogilvy&Mather), vedl obchodní tým agentury Contech a jako Group Stores Director měl na starosti strategii, provoz a tým o 300 lidech, pro společnost ZOOT. Jsem certifikovaný ICF (International Coach Federation) kouč.

Na koučinkový výcvik jsem šel původně z osobních záměrů posunout se dále a umět být pro sebe a tím pro lidi a svět lepším člověkem. Objevil v něm velkou část sebe, parťáka a s pokorou řečeno i životní poslání.

Život je pro mě nekonečným dobrodružstvím, každý den se učím a každý den je jiný. Věřím v neomezenou sílu lidské mysli a v to, že dispozice, které jsme si na svět přinesli, jsou k dispozici pro nás, pro naplnění osobního snu a záměru. Vždy záleží jen na nás samotných, na tom, jak na ně nahlížíme. Vždy si můžeme vybrat, černá – bílá a přesto nic není nikdy černobílé. Mám rád humor, lehkost, lidi, vesmír, sport a nepřetržitou možnost seberealizace a volby.

Všichni jsme učitelé stejně jako žáci, život je dar a nekonečný potenciál.

icf_acc_certificationlogo

dan@aumakua.cz | 605 900 572

Lucia Nemcová

Yoga & Body

Odmalička obkopena sportující rodinou s motosportovým zázemím, takže pro mě je přirozené být tak trochu neposedná.
Od 3 let jsem byla v úzkém kontaktu s přírodou a nonstop v pohybu, takový hippík v plence. Baví mě každý druh sportu, a pokud nějaký nedělám.. pravděpodobně jen proto, že jsem se sním ještě nesetkala.
Aktivně to byl kick-box a volejbal. Potom jsem se dala na sólo dráhu v podobě atletiky, kde jsem závodně běhala dlouhé a cross country tratě a poprvé asi v 15 letech ochutnala jógu, která mi instantně zlepšila psychiku a fyzické výkony v sportech.
Ani to mi nestačilo, dnes je mojí další vášní wakeování a surfování na vlnách.V období pochyb, strachu, duševního nevyrovnání a pocitu méněcennosti se v hlavě rodilo milion otázek, na které jsem si právě díky józe mohla sama najít odpovědi.
Byl to a je můj nejoblíbenější nástroj na jemnou práci s emocemi a revitalizaci těla v každém období života, dokonce dne.
Pravidelným tréningem ásán a koketováním s Ashtangou už dávno není jóga fitness na podložce ve studiu, děje se hlavně mimo podložku (na ulici nebo ve vztazích), stala se mým životem.
Je krásné pozorovat jak postupně za dveřmi studia opouštíme svoje nálepky a životní role, protože na podložce už není co komu dokazovat, tady jsme čistou energii a radostí, s kterou si vědomě užíváme každý pohyb – život.

Jana Hemelíková Baudisová

Dancer – Body Therapist – Coach

Studovala jsem herectví na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Ke konci studia jsem zažila velké povodně v rodných Jeseníkách. Tato „traumatická“ zkušenost mi otevřela dveře k prvním hlubším pohledům do sebe sama. Díky ročnímu pobytu v horách a období „nic nedělání“ a aplikování odkazu Vincenze Priessnitze, jsem prošla zázrakem sebeuzdravování.

Otevřel se přede mnou nový potenciál. Pro svou dramatičnost a opravdovost mě učarovaly indický tanec a flamenco. Začala jsem pracovat jako asistentka režie pro dokumentární tvorbu v ČT a současně jsem studovala oba tance v Praze i v zahraničí (Sevilla, Madrid, Jerez, Cadiz, Londýn).

Od roku 2003 jsem vedla kurzy pro přední pražská taneční centra, pro herečky Národního divadla a pořádala workshopy po ČR a Itálii. Stala jsem se součástí taneční skupiny Peňa Flamenca, se kterou jsem účinkovala v divadelních projektech, TV show a několika filmech. Později jsem založila taneční školu a skupinu indického tance Rása, jejímž vyvrcholením bylo audiovizuální taneční představení Šivovo kolo života (autorka, choreografie, tanec) v divadle ABC.

V další životní etapě – během mateřské „dovolené“- jsem prošla Akreditovaným výcvikem profesionálního kouče a výcvikem NLP u Coaching World. S manželem jsem spolupracovala na jeho projektech festival Evolution (supervize) a on-line magazín Flowee (moderátorka).

V současné době absolvuji akreditovaný psychoterapeutický výcvik zaměřený na tělo u ČAPZT, spolupracuji s NF Veroniky Kašákové, tancuji a koučuji (individuální sezení).

Objevuji pro sebe a své klienty nové možnosti vztahu umění, seberozvojových a psychologických technik. Naplňuje mě zkoumání souvztažností mezi tělem, myslí a emocemi.

Těším se na společná setkání, objevování a sdílení v Aumakua centru.

Brigita Cmuntová

Voice, breath & Body emotions

Objevuji hlas jako nástroj seberozvoje, a to skrze uvědomění si vlastního těla, dechu, emocí a práci s představami.

Absolvovala jsem hudebně-dramatický obor na Konzervatoři Jaroslava Ježka, kde aktuálně působím jako pedagog zpěvu. Učím studenty, kteří se se zpěvu chtějí věnovat profesionálně, ale i ty, kteří jsou na své cestě s hlasem úplně na začátku.

Objevila jsem se na divadelní scéně například v rolích Ofelie (muzikál Hamlet), Sněhurka, Alenka v kraji zázraků nebo dívka Rašmí (muzikál Mauglí). Zahrála jsem si loutkové představení Pohádky z lesa (studio DAMÚZA) a v těchto dnech hraji v divadle Minor představení Nebojsa a Malá čarodějnice. Mám zkušenosti i před kamerou, nejvýrazněji v roli Elišky Toufarové a seriálu První republika.

Studovala jsem Tvorbu textu a scénáře, píši a zpívám autorské písně v duu Brigita & Štěpán a pracuji na sólovém hudebním projektu „Dívčí“.

Předávám své zkušenosti jak vědomě pracovat s hlasem už 5 let a když se mi protne cesta s člověkem, který si všímá svého hlasu, chce ho zkoumat, pečovat o něj a rozvíjet jeho možnosti, je mi potěšením být jeho průvodcem.

Jana Hrbková

Yoga & Balance

Ahoj

Jmenuji se Jana a v AUMAKUA centru vás na pravidelných jógových setkáních povedu OD DECHU PO STŘECHU…

Joga je mojí každodenní součástí, stejně jako jídlo, spánek, lidé, smích a dýchání. Lásku k ni nelze předat. Joga se musí zažít. Má zamilovanost k ni trvá již 20 let. Učí mě harmonii, toho, aby všechny složky mého života byly v rovnováze. Vrací mě v dnešní době sama k sobě. Pomáhá mi naslouchat hlasu mého srdce a rozhodovat se podle něj.

Jsem vystudovaná zdravotní setra se specializací na JIP, ARO a operační sály. Pomáhat lidem je mé poslání a hledat souvislosti mezi myslí a tělem je mou vášní. Fascinuje mě propojeni jógových ásán s meridiánovými drahami vnitřních orgánů. Jejich léčebné působení jsem studovala v Thajsku na Thai Massage School 2012 a zažívala na svých cestách po Číně a jihovýchodní Asii.

Život je neustálá změna. Jedinou pevnou základnou v něm jste VY SAMI. Proto je pro mne nejdůležitější naučit vás prostřednictvím jogy nebojovat sami se sebou, nevnímat své tělo a ostatní jako soupeře, ale přijmout vše takové, jaké je. Protože přesně tak je to DOKONALÉ.

Když pak každé ráno vstanete, pozdravíte den pozdravem slunci, protáhnete své tělo a zeptáte se své duše, jak se má – zklidníte se a načerpáte dostatek energie, kterou budete využívat až do večera, zvláště ve chvílích, které budete považovat nad vaše síly, stane se pro vás joga silně návyková.

JOGA JE TOTIŽ JAKO HUDBA. RYTMUS TĚLA, MELODIE MYSLI A HARMONIE DUŠE VYTVÁŘÍ SYMFONII VAŠEHO ŽIVOTA.

Namaste 🙏

Andrea Burgerová

Body Guide & Trainer

Na Západočeské univerzitě v Plzni jsem vystudovala obor Antropologie a poté odjela na čas do zahraničí. Žila jsem ve Španělsku a Anglii. Jsem věčný snílek, miluji asijské země, dobré jídlo a již druhým rokem pravidelně docházím jako dobrovolník na dětské psychiatrické oddělení v Motole.

Téměř celou svou pracovní kariéru se věnuji PR. Mezi mé klienty patřily firmy jako Baťa, Aldo či Euronics. Poslední čtyři roky pracuji pro největší český online obchod s módou ZOOT.

Každodenní pohyb se pro mě stal drogou. Věřím, že jakýkoliv pravidelný sport zlepšuje nejen fyzickou a psychickou kondici, ale hlavně učí posouvat limity a pomáhá najít správný balanc. Jako body guide pomáhám lidem probudit v nich nadšení pro fyzickou aktivitu, nalézt sílu pro změnu životního stylu, ochotu posunout své zdánlivé limity a především schopnost najít lásku k vlastnímu tělu.

Soustředím se zejména na funkční trénink, který zlepšuje mobilitu, flexibilitu, vytrvalostní i výbušnou sílu. Trénování je pro mě pot, dřina, ale také sebedisciplína a radost ze sebe sama. A to se nažím šířit dál.

Často se řídím vlastní intuicí a nyní už vím, že nikdy není vhodnější okamžik dělat věci, než právě teď.

Start typing and press Enter to search

Facebook
Facebook
LinkedIn
Instagram