Aumakua centrum

V Praze Běchovicích jsme postavili prostor, který je místem dynamického seberozvoje, stejně jako místem klidu. Místem, kam se jezdí rozvíjet manažeři velkých společností a firemní týmy, stejně jako lidé hledající vnitřní klid a související změnu.

Přijďte na skvělou výběrovou kávu nebo kvalitní japonský čaj. Vychutnejte si v zenové zahradě, zameditujte si a nalaďte na sebe. Jak se cítíte? Můžete se kousek projít nebo proběhnout do Klánovického lesa a nasát energii přírody – sebe. Pak se vrátit, sednout si k hořícímu krbu a číst si, rozjímat, být.

Ať už je ráno, odpoledne nebo večer, nacházíte zde klid od všedních dnů a motivaci k zítřkům. Místo, kde naleznete vždy to, co aktuálně potřebujete. Kvalitní výběrovou kávu nebo čaj, klidné posezení nebo poležení, sál pro sportovní kruhové tréninky, meditační a jogovou místnost nebo některého z členů týmu pro koučinkové sezení.

Prostor funguje zároveň jako centrum pro výcvik nových koučů akreditovaných pod naší značkou a našimi hodnotami a jako školící workshop místnost. Do prostor si lidé chodí pro inspiraci, klid, spojení, motivaci nebo všechno dohromady.

Pořádáme zde také veškeré naše akce, od koučink workshopů, řízených meditací, kruhových tréninků, jogových seminářů, až po koncerty akustické hudby. Vše s respektem k prostoru samotnému a k nám – vám. Chceme, aby u nás každý člověk započal nebo prohloubil svou vlastní cestu poznání, štěstí, motivace, radosti a seberealizace.

Místo, kde jste doma

Prostor klidu, svobody, přijetí

Výběrová káva a exkluzivní čaje

Koučování, workshopy, kreativita, diskuze, dynamika

Start typing and press Enter to search

LinkedIn
Share
Instagram