Media

blesk-cz-red

Festival Evolution v Holešovicích učí, jak na lepší život: Propojte svou duši a tělo, vzkazují lektoři

„Máte-li hlavu plnou myšlenek, vyzkoušejte takzvané čmeláčí dýchání,“ vysvětlovala lektorka Jana, aby si obecenstvo zacpalo uši, zhluboka se nadechlo a se zavřenými rty vydali zvuk „mmmm“, který právě připomíná bzukot čmeláka.

snmek-obrazovky-2019-07-18-v-11.17.39

Když se chcete posunout v životě nebo najít nový směr, pomůže vám koučink

Zdá se vám, že se váš život nevyvíjí tím správným směrem? Zarazili jste se v určitém bodě, odkud se vám nedaří pohnout ani o píď? Řešení je celá řada. Je na vás, které si nakonec zvolíte. Já zkusila koučink a dodnes nelituji!

snmek-obrazovky-2019-07-18-v-11.12.03

Prázdninový tip pro osobní rozvoj: Aumakua centrum zve na Terapii hlasem,Letní bylinkové tvoření, retreat, Dance to Trance a jógu

Hledáte pomoc na cestě poznání, štěstí, motivace, radosti a seberealizace? Nové koučinkové centrum Aumakua v Praze-Běchovicích je inspirativním místem nabízejícím klid od všedních dnů a motivaci k zítřkům, místem, kde naleznete vždy to, co aktuálně potřebujete.

snmek-obrazovky-2019-07-18-v-11.06.47

V novém koučinkovém centru Aumakua v Praze Běchovicích realizují unikátní koncept propojující tělo, mysl a duši!

„Z vlastní zkušenosti víme, že jsme všichni sami strůjci svého osudu. Bez ohledu na to jaké jsme měli dětství, rodiče, podmínky, okolnosti, zdraví a štěstí, záleží jen na nás, co se životem uděláme a jak jej využijeme. Vždy je to otázka volby mezi strachem z neúspěchu a prožíváním života naplno, rozhodnutím udělat něco jinak, důvěřovat své intuici, sobě.“

generic-article-image

Od Nového roku jinak? Zkuste naše tipy, abyste to tentokrát zvládli!

Když jsem s něčím nespokojen a chci to změnit, je fajn si uvědomit důležitou věc: Co z toho, co řeším, mohu změnit a co nikoli? Lidi a situace kolem sebe nezměníme, jediné, co můžeme změnit, jsme my sami a naše postoje k nim.

vnitroblock-logo-2

VNITROBLOCK: “NEDAŘÍ SE VÁM NAJÍT SPRÁVNOU CESTU K CÍLI? A UŽ JSTE ZKUSILI KOUČINK?”

Odpovědi na všechny své otázky máme v sobě, jen prostě občas není jednoduché je vyštrachat. Ondra a Dan z koučinkového centra Aumakua ale ví, jak na to.

joy

JOY: “JE ČAS MYSLET NA SEBE A POSUNOUT SE DÁL!”

Chybí vám motivace, chcete objevit svůj skrytý potenciál nebo toužíte po změně? Vsaďte na nově vzniklé koučinkové centrum AUMAKUA, které díky svému ojedinělému přístupu unikátně propojuje tělo, mysl a duši.

nadan-fond

NADAČNÍ FOND VERONIKY KAŠÁKOVÉ: ONDŘEJ HALAMA

Ondra se společně se svým parťákem, z koučinkového centra, rozhodl navštívit jedno z našich setkání pro kouče. Tam poprvé slyšel o projektu Restart a rozhodl se, že se stane jeho součástí. Pokud Vás zajímá, co ho k tomu vedlo ? Odpověď najdete ve videu.

Start typing and press Enter to search

LinkedIn
Share
Instagram