Ondra Halama

Jsme

Zkušení manažeři, týmoví lídři, ICF certifikovaní koučové, sehraný tým, sportovci a hlavně spokojení lidé.

Potkali jsme se jako kolegové a teamleadeři vlastních oddělení. Po zkušenostech s vedením týmů v různých společnostech jsme nezávisle na sobě zjistili, že se naše profesní záměry přesně prolínají a sdílíme stejnou vizi. Vizi předávat dál to, co nám pomohlo a pomáhá. Věříme kvalitnímu koučování a chceme jeho využití sdílet s co největším množstvím firem, týmů a obecně lidí. Pomáháme na cestě k dosažení vlastních cílů, na cestě k vědomějšímu a spokojenějšímu žití. Předáváme, jak pracovat se svou vnitřní motivací, uvědomění si svých dispozic a vlastního potenciálu. Provádíme k uvědomění si svých silných a slabých stránek a jejich využívání pro svůj prospěch, nikoli proti němu. A pomáháme ke změnám vedoucím k vlastní kreativitě, otevřenosti a obecně zlepšení.

I to zdánlivě neřešitelné má vždy své řešení. A to řešení je blíže, než si dokážeme představit. Je třeba jen změnit úhel pohledu. A proto je koučování dnes vůbec nejvyhledávanějším nástrojem v rámci vzdělávání a seberozvoje. Proto jsme mu propadli a dále mu propadáme – zlepšujeme se, učíme, necháváme se koučovat a otevíráme vlastní potenciál, který pak nabízíme dál všem, kteří chtějí být lepší.

Dan Trpák

Co děláme

Pracujeme s managementy firem, majiteli, řediteli, týmy a jejich členy. Individuálně s jednotlivci, sportovci a umělci.

Základním stavebním kamenem naší práce jsou standardy mezinárodní kouč federace ICF, pozitivní psychologie a vlastní certifikovaná metoda ABAKUS MAP. Uspokojujícím výsledkem není pouze splnění správného a požadovaného cíle klienta, ale pomáháme navíc vytvořit návyk a zkušenost k řešení podobných situací v budoucnu vlastními silami.

Jsme otevřeni všem stylům, které vedou k pravdivému popisu současné situace, nalezení příčin a vytvoření pozitivních změn a transformací ve směru novém.

akce-web-rmeek-2

Před Aumakuou

Manažeři i podnikatelé.

Vedle obrovského tlaku na výkon a výkonu samotného, jsme paralelně hledali zklidnění a nořili se do sebe prostřednictvím vlastní praxe. Naučili se propojovat výkon mysli s energií v těle, ať už prostřednictvím sportu nebo relaxačních technik.

Pochopili jsme nutnosti rovnováhy, jako základu každého růstu.

Jsme certifikovaní koučové pod mezinárodní komisí ICF (International Coach Federation).

icf-logo2

Náš záměr

pomáhat firmám a jednotlivcům k růstu, zlepšovat vztahy, zvyšovat spokojenost a vytvářet nové možnosti řešení.

Vytváříme prostředí, ve kterém je každý jedinec vědom sám sebe, svých hodnot, svých silných a slabých stránek, svého potenciálu, svých předností. Je si jich vědom a přijímá je, spolupracuje s ostatními a nechává se inspirovat pro svůj další růst. Spolupráce v takovém prostředí je na nejvyšší úrovni a veškerá energie je směřována na rozvoj.

Náš projekt

Koučinkové centrum a centrum seberozvoje v Praze Běchovicích

Ať už je ráno, odpoledne nebo večer, nacházíte zde klid od všedních dnů a motivaci k zítřkům. Probíhají zde týmová a individuální koučování, cvičí jóga, pracuje s hlasem a vlastním sebe-vyjádřením, cvičí kruhové tréninky. Podává se výběrová káva nejvyšší kvality, japonské čaje a ovoce.

Prostor funguje zároveň jako centrum pro výcvik nových koučů akreditovaných pod naší značkou a našimi hodnotami a jako školící workshop místnost. Do prostor si lidé chodí pro vlastní růst, inspiraci, klid, spojení, motivaci nebo všechno dohromady.

Chceme, aby u nás každý člověk započal nebo prohloubil svou vlastní cestu růstu, poznání, radosti, motivace a seberealizace.

Naše vize

Retreat v horách

Vždycky jsme toužili nalézt místo, kde bychom si uprostřed každodennosti odpočinuli. Místo, které bude hřát u srdce a snad i na duši. Místo, které bude v přírodě, ideálně v horách a bude ke každému jednotlivci přistupovat otevřeně a s láskou.

Hledali jsme autentické místo, které respektuje člověka a jeho potřeby – veškeré a žádné. Místo, které nám dovolí se plně zastavit a třeba se i inspirovat nebo se o sobě dozvědet něco nového. Místo, které bude obklopené panenskou přírodou, odkud si kromě všeprostupujícího klidu budeme moci odvézt ještě něco navíc, z čeho pro svůj další život čerpat.

To místo jsme nenašli, tak se jej chystáme vytvořit.

Kromě toho, co nabídne samotný prostor, dechberoucí přírodu a klid, tu posílíme – posílíte svaly těla, mysli a duše. A to jak jednotlivců, tak týmů, které se sem budou jezdit nabít a získat další motivaci.

K dispozici bude jógový a meditační sál, 4 dvoulůžkové pokoje a 15 hektarů půdy kolem, kterou přes jaro a léto užijeme pro retreaty větších skupin. Bude zde také potní chýše, stará indiánská sauna a dost vody na zchlazení.

Prostor bude otevřen všem dobrým lidem po celý rok.

Start typing and press Enter to search

LinkedIn
Share
Instagram