Reference

 • Šmídl Holding
  Šmídl Holding

  Šmídl Holding

 • Red Bull Czech & Slovak
  Red Bull Czech & Slovak

  Red Bull Czech & Slovak

 • Boston Scientific
  Boston Scientific
 • Deufol
  Deufol
 • Fincentrum
  Fincentrum
 • Ideal automotive
  Ideal automotive
 • Dudes & Barbies
  Dudes & Barbies
 • Enrian Partners
  Enrian Partners
 • Fine Pack
  Fine Pack
 • NFVK
  NFVK

  Nadační Fond Veroniky Kašákové

 • Michal Dolejš – Abakus map týmový retreat
  Michal Dolejš – Abakus map týmový retreat Spolumajitel Dudes&Barbies (Projekty Vnitroblock & Kavárna co hledá jméno)

  Já osobně dlouhodobě pracuji s Danem. Společně s dalšími kolegy jsme pod vedením kluků z Aumakua podnikli výlet na vesnici, kde jsme 3 dny žili stylem Aumakua. Na samotném výletě jsme zažili koncentrát meditací, rozhovorů a sportů. Bylo hodně zajímavé zažít stavy vyčerpání na všech úrovních a zároveň zvládnout jednoduchou regeneraci skrz otočení koncentrace.

  Například po dlouhém těžkém tématu na 3 hodiny řešení a mentálním black outu jsme šli běhat, brodit řeku a trhat třešně, za 2 hoďky jsme se ploužili s jazykem na vestě, ale hlava jela jak divá další 2 hoďky. Večer přišlo zklidnení u meditace a všechny denní zážitky se usadily, tělo se uklidnilo a mohlo klidně regenerovat…

  …celý rozhovor zde: https://vnitroblock.cz/nedari-se-vam-najit-spravnou-cestu-k-cili-a-uz-jste-zkusili-koucink

 • Marcela
  Marcela Senior Buyer

  Schôdzky s Ondrom ma vždy nabijú pozitívnou energiou a pocitom, že zložité životné alebo pracovné úlohy hravo zvládnem. Je to výnimočný člověk, životný rádca, který mi nesmierne pomáha. Ďakujem Ondro

 • Vlaďka
  Vlaďka Zpěvačka, herečka a skladatelka

  “Je mi ctí mít Daniela jako osobního kouče. S naprostým přesvědčením jej mohu doporučit každému člověku, který touží po upřímně naplněném a bezpodmínečně prožívaném životě, ať už hledáte lásku, bohatství, vnitřní mír, mistrovství, zdravý životní styl, životní cestu s ušlechtilým záměrem. Daniel Vám pomůže spojit se s vašimi skutečnými hodnotami a talenty a to s neuvěřitelnou lehkostí, vede vás k tomu, abyste přirozeně ztělesnili své pravé já a opět se spojili s vaším duchem. V každodenním životě je pak každý krok po takovémto uvědomění naprostou radostí bez ohledu na to, s čím se setkáváte. Vaše zaměření a rozlišování je silné a jednáte s hlubokým porozuměním a uvědoměním, že je to jen vaše volba a vaše zodpovědnost, co cítíte a jak reagujete, jak se vyjadřujete, jak žijete svůj život, co přispíváte ke společnému blahu ostatních lidí.”

 • Lenka
  Lenka Junior Marketing Specialist

  „Jsem moc ráda, že jsem dostala příležitost poznat Ondru a jejich skvělé koučinkové centrum Aumakua. Je úžasné, že existují lidé jako je Ondra s Danem, kteří chtějí lidem pomoci k vylepšení jejich životů. Občas lidé na své životní cestě zabloudí a já byla jedna z nich, Ondra mě zastavil a navedl na ten správný směr, kterým bych se měla ubírat. Naučil mě vážit si sama sebe a podívat se do svého nitra. Za vše jsem mu velmi vděčná a patří mu velký DÍK!“

 • Andrej
  Andrej Packaging Proffesional

  “Ondru mám tu česť poznať už niekoľko rokov. Čas ale ukázal že to je človek nie len do dobrých časov ale aj do tých ťažších. Takýchto ľudí je málo a vážim si ich. Otvorenosť, inšpiratívny dialóg a životný optimizmus si pri našich stretnutiach vyslovene užívam! Teším sa čo ma s týmto výnimočným človekom ešte čaká.”

 • Lenka
  Lenka Maminka & Head of Merch

  Jak už to bývá, Dan mi do života vstoupil přesně v momentě, kdy jsem to potřebovala nejvíc. Říká se, že člověku se děje to, co potřebuje. Ne to, co chce. Já jsem z té potřeby udělala to, co chci. Chtěla jsem změnit vzorce, po kterých jsem šla a ani si je neuvědomovala. Byla jsem nešťastná, z mého neštěstí “obviňovala” druhé a hledala to, co mi na nich vadí. Dan mě přivedl zpět k sobě. Ke mě dovnitř. Naučil mě dívat se na sebe i na svět srdcem, láskou. Nechal mě přijít si na to, jak mohu pracovat se strachem a jak ho přijmout. Jak poslouchat svoje tělo i jak se nenechat ovlivňovat okolím a být v sobě. Že záleží jen na mě, jak můj život bude vypadat a jakou energii k tomu využiji. Mým setkáním s Danem práce nekončí. Začíná. Danovi vděčím za to, že mě nechal pracovat se sebou samotnou. Nenastavoval vzorce on, ale já sobě. Byl mým posluchačem a naučil mě být si vlastním učitelem. Děkuju mu za to, že tu pro mě byl, že tu stále je a hlavně, že je takový jaký je. Do poslední tečky přesně takový, jakého jsem ho potřebovala. Moje zrcadlo.

  Dane, děkuji Ti.

 • Alexandra
  Alexandra Head of Operations Czech

  “Dan předává, pomáhá a posouvá dál, už sám o sobě, svým vyzařováním a autenticitou. Od prvni chvíle pochopíte, že odpovědi jsou a vždy byly ve vás a Vy hledáte způsob, jak si sami odpovídat. Že existuje ta Vaše osobní životní cesta a naučíte se jí věřit. Pochopíte sami sebe a tím započnete hledání a nacházení. Za svůj život jsem si prošla několika velkými změnami, které mě vedly k vědomějšímu, veselejšímu, šťastnějšímu bytí a lásce sama k sobě. U většiny z nich byl Dan a já vděčím za to, že na své životní cestě tímto způsobem pomáhá. Díky!”

 • Tereza
  Tereza Buyer

  “Ondra mě naučil, jak v životě nechodit po vyšlapaných cestičkách, ale umět se zastavit, najít sama sebe a razit si svou vlastní cestu. Koučovací proces probíhal velmi přirozeně. Ondra otevíral témata, o kterých jsem si do té doby myslela, že jsou daná a neměnná. Pokládal mi otázky, doporučoval literaturu, dával domácí úkoly, až jsme dospěli k výsledku, který jsem mohla považovat za svůj vlastní plod. Ondra figuroval jen jako jakýsi průvodce a tak by to ve správném koučování podle mě mělo fungovat. Díky, Ondro!”

 • Radka
  Radka Operations Director

  “Danův pozitivní přístup k tomu, co je jeho posláním, je darem. Nejvíce oceňuji a velmi ráda vzpomínám na naše společná koučování, která si dodnes připomínám. Jeho rad a doporučení, Jsou velkým vodítkem v mém pracovním i osobním životě. Dan je přátelský, otevřený a bezprostřední.”

 • Jakub
  Jakub Šéf nákupu

  “Ondra je velice otevřený, chytrý a zkušený člověk. Vedl mě spoustu let a pomáhal mi jak v osobním, tak i pracovním životě. Jeho trpělivost, rady ale i životní nadhled je pro mnohé z nás inspirující a motivující. Určitě každému doporučuji spolupráci s ním! Jsem mu za vše nesmírně vděčný a pokaždé se velice těším na naše setkání!”

 • Adéla
  Adéla Project Manager

  “Svými dotazy a nasloucháním mě Dan přivedl k lepšímu filtrování věcí, které se ve mně a mém okolí dějí. Nyní řeším pouze věci, které jsou pro mě opravdu důležité, a se kterými mohu něco udělat. Založila jsem si deník z koučovacího procesu, ke kterému se vracím, když nevím, jak dál. Už vím, kdo jsem já a nenechám si to vzít. Stále ještě se učím události přijímat takové, jaké jsou, ale cítím, že se posouvám. A za to Ti, Dane, díky!”

 • Hanka
  Hanka Majitelka soukromé školky

  “Jsem vděčná, že jsem Dana poznala. Danův přístup k životu a lidem je empatický a plný nezměrné lásky. Dan je pro mne velkou inspirací v životě. Dan má mnoho darů, jedním z nich je, že umí vždy rozesmát.”

 • Gábina
  Gábina Head of HR

  “Dan promítá svou jedinečnost a osobitost do každého jednání. Dává mi možnost vnímat za hranice každodenní rutiny a otevírá nové obzory a vnímání věcí z jiných perspektiv. Děkuji!”

Start typing and press Enter to search

LinkedIn
Share
Instagram