Náš tým

Ondra Halama

Founder, Trainer & Coach

Vystudoval jsem SOŠ Elektrotechnickou v Jičíně, svou odolnost otestoval u vojenské brigády rychlého nasazení a dodnes poměřuji svou kondici při vytrvalostních sportech.

Mám zkušenosti z reklamy (obchod v Union Apex), dřevozpracujícího průmyslu (JILOS HORKA) jako účetní a dispečer, následně jsem vedl nákup, manipulační sklad, logistiku a obchod. V posledních 4 letech jsem vedl obchodní tým největšího online obchodu s módou v Čechách (ZOOT).

Koučinku jsem se rozhodl věnovat, protože v něj věřím. Věřím v to, že nejen napomáhá splnit si své životní cíle, měnit návyky, uzdravit se, zlepšit vztahy, ale zejména nám pomáhá naučit se řídit svůj život dle našich nejniternějších představ. Realizace našeho životního záměru, poslání je obvykle doprovázena pocitem obavy a nejistoty a pokud nemáme dostatek energie udělat první krok, obvykle pouze představami zůstane. Důležitá je první pozitivní zkušenost. Jakmile jednou zažijete na vlastní kůži ten pocit, že opravdu vše, co v životě chcete mít nebo zažít, je možné, tak postupně strach z nového, z neúspěchu, z nejistoty, který všichni máme, začne opadat. Nahradí jej důvěra v sebe sama, v život, ve vše, co vás na každém novém kroku obklopuje.

Mám rád život, rád jej tvořím a těší mě být průvodcem každému, kdo se rozhodl na dobrodružnou cestu vnitřního uspokojení vstoupit

icf_acc_certificationlogo

ondra[at]aumakua.cz | 773 769 788

Daniel Trpák

Founder, Trainer & Coach

Celý gympl jsem běhal, později vystudoval management a dalších 10 let rostl v různých společnostech a managementu. Věřím, že to vše mě přivedlo k touze po sebepoznání a osobním rozvoji, která se mě drží dodnes a možná i na tomhle světě.

Pracoval jsem v reklamě (Manažer Ogilvy&Mather), obchodu (obchodní ředitel agentury Contech) a retailu (Group Stores Director společnosti ZOOT).
Jsem certifikovaný ICF (International Coaching Federation) kouč.

Život je pro mě nekonečným dobrodružstvím, každý den se učím a každý den je jiný. Věřím v sílu lidské mysli a v to, že dispozice, které jsme si na svět přinesli, jsou k dispozici pro nás, pro naplnění osobního snu a záměru. Mám rád lehkost, lidi, vesmír, sport a nepřetržitou možnost seberealizace a volby.

Všichni jsme učitelé stejně jako žáci, život je dar a nekonečný potenciál.

icf_acc_certificationlogo

dan[at]aumakua.cz | 605 900 572

Tereza Berounská

Yoga & Body

V roce 2018 jsem vystudovala PowerYoga Akademii Václava Krejčíka a posléze absolvovala sérii workshopů s Dylanem Wernerem týkajících se flexibility, mobility a balancí.

Před několika lety, než si mě jóga našla, jsem byla členkou reprezentačního týmu ve sportovním aerobiku. Konkurence v tomto sportu byla veliká a kdykoliv jsem soutěžila, snažila jsem se být výrazně lepší než ostatní a vyhrát, což se nakonec dost často promítalo i do mého osobního života.

To, čím si mě jóga získala je spojení, začlenění se a jednota, kterou společně při lekcích utváříme. Žádná soutěž, žádná výhra, žádá prohra. Postupně jsem se naučila díky ní nesoutěžit ani sama se sebou ani s nikým jiným.

V průběhu praxe se snažím pracovat se svou myslí, uvádět ji do stavu klidu, bez rozptýlení a beze strachu. Zároveň ráda v lekcích předkládám svému tělu neustále nové výzvy, aby mě ve zdravé míře dostávaly do situací fyzického i psychického nepohodlí, které si časem dokážu přetvořit v pohodlí.

Tento můj přístup k fyzické praxi se promítá i v mých lekcích, které jsou dynamické, plné neobvyklých ásán a vinyas.

Brigita Cmuntová

Voice, Breath & Body emotions

Život je pro mě nekončící proces objevování a prohlubování se. Tento pohled mě vede k mému zájmu o tělo, dech, hlas, propojení s emocemi a myslí. Věřím, že díky tomuto bádání se přibližuji sobě samé. 

Začátky mého studia jsou na Konzervatoři Jaroslava Ježka, kde jsem studovala obor hudebně-dramatický. Umělecká cesta mě přivedla na divadelní scénu (divadla Kalich, Hybernia, Broadway, Minor). Jako herečka jsem se objevila před kamerou v několika filmech a seriálech (První republika, Bábovky a další). Po absolutoriu jsem se na stejné škole věnovala oboru Tvorba textu a scénáře. Autorské umělecké sebevyjádření mi umožňuje duo Brigita & Štěpán, kde zpívám vlastní texty písní.

Jako nástroj pro seberozvoj, jsem hlas (tělo, mysl a emoce s ním spojené) začala zkoumat na základě potřeby cítit ve svém hlase, tedy i v sobě, svobodu, hravost a jistotu. Terapeutický přístup k hlasu a zpěvu je mi velice blízký.

V současné době jsem v procesu výcviku Instruktor jógy. 

Absolvovala jsem kurz Základy koučovacího procesu.

Pohyb, příroda, byliny jsou mou součástí. 

Jana Hrbková

Yoga & Balance

Ahoj

Jmenuji se Jana a v AUMAKUA centru vás na pravidelných jógových setkáních povedu OD DECHU PO STŘECHU…

Joga je mojí každodenní součástí, stejně jako jídlo, spánek, lidé, smích a dýchání. Lásku k ni nelze předat. Joga se musí zažít. Má zamilovanost k ni trvá již 20 let. Učí mě harmonii, toho, aby všechny složky mého života byly v rovnováze. Vrací mě v dnešní době sama k sobě. Pomáhá mi naslouchat hlasu mého srdce a rozhodovat se podle něj.

Jsem vystudovaná zdravotní setra se specializací na JIP, ARO a operační sály. Pomáhat lidem je mé poslání a hledat souvislosti mezi myslí a tělem je mou vášní. Fascinuje mě propojeni jógových ásán s meridiánovými drahami vnitřních orgánů. Jejich léčebné působení jsem studovala v Thajsku na Thai Massage School 2012 a zažívala na svých cestách po Číně a jihovýchodní Asii.

Život je neustálá změna. Jedinou pevnou základnou v něm jste VY SAMI. Proto je pro mne nejdůležitější naučit vás prostřednictvím jogy nebojovat sami se sebou, nevnímat své tělo a ostatní jako soupeře, ale přijmout vše takové, jaké je. Protože přesně tak je to DOKONALÉ.

Když pak každé ráno vstanete, pozdravíte den pozdravem slunci, protáhnete své tělo a zeptáte se své duše, jak se má – zklidníte se a načerpáte dostatek energie, kterou budete využívat až do večera, zvláště ve chvílích, které budete považovat nad vaše síly, stane se pro vás joga silně návyková.

JOGA JE TOTIŽ JAKO HUDBA. RYTMUS TĚLA, MELODIE MYSLI A HARMONIE DUŠE VYTVÁŘÍ SYMFONII VAŠEHO ŽIVOTA.

Namaste 🙏

Věra Beroušková

Body Guide & Trainer

První vyjímečná radost z pohybu přišla v posledních ročnících ZŠ, kdy jsem závodně tancovala akrobatický rock´n´roll. Hned další vášní bylo, když jsem se začala věnovat fitness, k čemuž mě inspirovala moje učitelka TV na střední škole.

Ve světě fitness se jako instruktor skupinových lekcí pohybuji od roku 2005. Postupem času jsem zjistila, že mnoho lidí potřebuje individuální přístup, a tak jsem se začala v roce 2012 věnovat také osobním tréninkům. Za ta léta se specializuji na Pilates, cvičení na trampolínkách, aqua fitness, plavání, různé posilovací formy cvičení, funkční trénink, balanční a zdravotní cvičení, core a břišní svaly, dech a pohyb po porodu.

Nejvíce mě naplňuje učit lidi jak vnímat sebe a své tělo, jeho držení a spojení skrze dech. Pomáhám dojít až za své limity a nacházím cesty ke zdravému pohybu a pocitu, jak se cítit ve svém těle skvěle.

Start typing and press Enter to search

LinkedIn
Share
Instagram